Kolejny sportowy obiekt powstanie w Złotowie. Władze powiatu ogłosiły właśnie przetarg. Boisko piłkarskie, bieżnia, kort tenisowy, lekkoatletyczne rzutnie i skocznie. To nie koniec zmian w „Rolniczaku”
...
Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku
Pozostało 99% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A ten apartamencik na łączniku już gotowy? Bo chętnie się wprowadzę!
Nie stać cię
W kółko Macieju a my po przeczytaniu artykułu w AL, nadal nic nie wiemy. Może konkretnie panowie dziennikarze, konkretnie.
A pomosty nad jeziorem do rozbiórki bo pieniędzy nie ma a na inne inwestycje jest dziwne to
Nad jeziorem te pomosty w tym miejscu jako grzmot kąpieliskowy nie Lucyna z 20 tys. Miastem powiatowym. Oddać w dyspozycję wędkarzom z zaleceniem aby podzielili ten pomost na kilka stanowisk. Materiału który pozyskają powinno wystarczyć. Tak utworzone pomosty pomiędzy zarosną trzcina i będą doskonałym miejscem w którym będą mogły się odbywać zawody wędkarskie choćby dla młodych adeptów wędkowania. Tak wędkowania a nie ,, połowu " bo to jest domeną ,, Rybaków ".
Boisko nie całe 80 metrów? Już jeden bubel jest w centrum miasta, widzę nic się nie uczą w tym mieście... Dramat
Zostawić tak, jak jest. Komu to przeszkadza?
Cześć za Rolniczakiem powinna być i dobrze że ma być przeznaczona pod budownictwo. Jednak od strony Wielatowskiej w tak małym terenie bez możliwości dojazdów do nowych posesji, jest bez sensu a ze względu na przyrodnicze ukształtowania terenu, wręcz szkodliwe dla miasta. Osiedle, które jest tam budowane obecnie w bezpośrednim kontakcie z istniejącą drogą oraz co najgorsze to w bezpośrednim sąsiedztwie z Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi jest największym barbarzyństwem, wobec działkowców. Ten projekt inwestycyjny, mógł podpisać ten, który nie tylko ludzi ale i zielonej przyrody i ekologi wynikającej z naturalnego środowiska, poprostu nienawidzi. Rozbudowa miasta tak ale jednak z głową a nie z innych przyczyn.
A ten apartamencik na łączniku już gotowy? Bo chętnie się wprowadzę!
Nie stać cię
W kółko Macieju a my po przeczytaniu artykułu w AL, nadal nic nie wiemy. Może konkretnie panowie dziennikarze, konkretnie.