Prezentujemy Państwu oficjalne wyniki wyborów samorządowych na stanowisko wójta gminy Złotów oraz na radnych do Rady Gminy Złotów.
Wyborcom zadane było pytanie: Czy popierasz kandydaturę Piotra Lacha na stanowisku wójta Gminy Złotów?
Tak - 87,75%
Nie - 12,15%
Krzywa Wieś, Grodno, Józefowo, Bielawa
Hammacher Jan - bez głosowania
Radawnica, Grudna
Brzeziński Tadeusz - bez głosowania
Kamień, Franciszkowo, Nowy Dwór, Stare Dzierzążno
Januszewski Jacek - bez głosowania
Górzna, Pieczyn
Śpiewak Szymon - 55
Kędzia Tomasz - 111
Nowiny, Dzerzążenko, Łopienko, Wielatowo
Batko Bartłomiej - 135
Lisiak Karol - 108
Międzybłocie, Płosków
Tomaszewski Adam - bez głosowania
Stawnica
Gajewski Jan - 94
Opłatek Adriana - 108
Zalesie, Pieczynek, Zawilce
Koś Maria - 139
Bulawa Alicja - 144
Blękwit, Klukowo, Wąsosz, Rosochy
Sulima Adam - bez głosowania
Święta: od 1 - 130, 135 do końca
Białczyk Andrzej - bez głosowania
Nowa Święta, Święta od 132 - 134
Mreła Ewa - bez głosowania
Kleszczyna
Bulawa Jan - 87
Wróbel Piotr - 81
Rudna, Skic, Sławianówko
Czyżyk Sławomir - 178
Kowalska Wiesława - 119
Buntowo, Bługowo
Lisowska Marzena - 111
Pawłowska Teresa - 115
Kaczochy, Sławianowo
Szewczuk Alicja - 104
Czyż Sławomir - 65
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pan Bulawa dostał patyczek w nos, warto sie zastanowić nad postępowaniem. A nóż 7 głosów mniej i by bolało...
Dobry komentarz! Gdyby tak się zagłębić to dobry pomysł na artykuł... Panie Bulawa.
I pewnie ci co najbardziej chcieli żeby sie coś w kleszczynie zmieniło to wcale nie poszli zagłosowac! WSTYD!
Tylko szkoda, że Pan Wróbel wystartował bez żadnego programu czyli nic nie chciał zrobić dla Kleszczyny i tyko wstyd dla tych którzy głosowali na człowieka bez pomysłu i znów byłoby 5 lat straty dla mieszkańców
Pan Piotr był u mnie, chciał się dowiedzieć jakich zmian chcemy. Zamiast obiecywać ciągle te same rzeczy i ich nie kończyć.
A ulotki i program Pana Bulawy wygladaja tak samo jak sprzed 4 lat (straty w takim razie)
Widać, że ktoś ma doła i nie uznaje demokracji wygrał Jan i z tym trzeba się pogodzić czy ktoś chce czy nie i czekać na następne wybory, a Jan zrobił bardzo wiele dla Kleszczyny i to jest jego osobista zasługa na pewno zrobi więcej. Nigdy nie zawiódł.
Pan Bulawa dostał patyczek w nos, warto sie zastanowić nad postępowaniem. A nóż 7 głosów mniej i by bolało...
Dobry komentarz! Gdyby tak się zagłębić to dobry pomysł na artykuł... Panie Bulawa.
I pewnie ci co najbardziej chcieli żeby sie coś w kleszczynie zmieniło to wcale nie poszli zagłosowac! WSTYD!