W sobotę podczas Euro Eco Meeting w Złotowie odbyły się wyścigi smoczych łodzi. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, a start zawodów zaplanowano na godz. 13:00.
Do zawodów przystąpiło osiem drużyn. Uczestnicy rywalizowali na wodzie, pokazując nie tylko siłę i tempo, ale przede wszystkim współpracę. W tego typu wyścigach liczy się każdy ruch wiosłem, równe tempo całej załogi i dobra energia, której tego dnia zdecydowanie nie brakowało.
Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z Urzędu Miasta. Drugie miejsce zajęła drużyna Zabajka 2, natomiast zwycięstwo wywalczyła Zabajka Stawnica.
To kolejny sukces tej załogi — Zabajka Stawnica zajęła pierwsze miejsce już trzeci rok z rzędu, potwierdzając swoją mocną pozycję w tej rywalizacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze