To pierwsze zarybienie zbiornika realizowane w ramach współpracy miasta z Okręgiem Nadnoteckim PZW w Pile.
Dziś przeprowadzono pierwsze zarybienie Jeziora Proboszczowskiego w Złotowie w ramach porozumienia pomiędzy Miastem Złotów a Okręgiem Nadnoteckim Polskiego Związku Wędkarskiego w Pile.
Do jeziora wpuszczono 50 tysięcy sztuk wylęgu żerującego szczupaka.
Jak zapowiada Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej, to nie koniec działań związanych z miejskimi akwenami. W najbliższym czasie mają zostać przedstawione kolejne ustalenia wypracowane wspólnie z władzami okręgu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A co będzie żarła ta ilość drapieżników w tej małej kałuży?
Sami siebie nawzajem. Szczupaki to kamibale
50 tys.szczupaków do takiego jeziorka? Jak się bawić, to na całego; proponuję wpuścić tam jeszcze 10 tys.sumów!
Już ja wiem co będzie się działo z tymi rybami ten pieprzony kłusownik z ulicy hubego znowu zrobi to co na innych jeziorach na przykład w sławianowie za niego powinniście się wziąć tam gdzie to gniazdo inwigilacyjne
A co będzie żarła ta ilość drapieżników w tej małej kałuży?
Sami siebie nawzajem. Szczupaki to kamibale
50 tys.szczupaków do takiego jeziorka? Jak się bawić, to na całego; proponuję wpuścić tam jeszcze 10 tys.sumów!