Reklama

50 tysięcy młodych szczupaków trafiło do Jeziora Proboszczowskiego

06/05/2026 15:30

To pierwsze zarybienie zbiornika realizowane w ramach współpracy miasta z Okręgiem Nadnoteckim PZW w Pile.

Dziś przeprowadzono pierwsze zarybienie Jeziora Proboszczowskiego w Złotowie w ramach porozumienia pomiędzy Miastem Złotów a Okręgiem Nadnoteckim Polskiego Związku Wędkarskiego w Pile.

Do jeziora wpuszczono 50 tysięcy sztuk wylęgu żerującego szczupaka.

Jak zapowiada Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej, to nie koniec działań związanych z miejskimi akwenami. W najbliższym czasie mają zostać przedstawione kolejne ustalenia wypracowane wspólnie z władzami okręgu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Głodna - niezalogowany 2026-05-06 16:17:40

    A co będzie żarła ta ilość drapieżników w tej małej kałuży?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • ***** PSY - niezalogowany 2026-05-06 20:17:37

    Sami siebie nawzajem. Szczupaki to kamibale

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    San - niezalogowany 2026-05-07 01:15:05

    50 tys.szczupaków do takiego jeziorka? Jak się bawić, to na całego; proponuję wpuścić tam jeszcze 10 tys.sumów!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości