Reklama

Doktor Jerzy Stępień pokonał koronawirusa i wraca do pacjentów

14/09/2021 20:00

Choć podejmuje ryzyko, bo nawet drobna infekcja może być dla niego śmiertelna

Przez ostatnie miesiące Złotów i powiat żyły doniesieniami o jego walce z covid–19. Koronawirus był powodem bardzo poważnego przebiegu choroby u lekarza, który cudem uniknął śmierci. Opowiadał nam o tym przed trzema miesiącami. Mówił wówczas, że we wrześniu planuje powrót do pracy z pacjentami. Nie wszyscy wierzyli, że jest to możliwe. Jerzy Stępień dotrzymał słowa i z początkiem miesiąca wrócił do przychodni

...

Płatny dostęp do treści

Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku

Pozostało 96% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości