Przedstawiamy projekt nowego budynku socjalno-gospodarczego na stadionie LKS Tarnovii Tarnówka ,który powstał w wyniku rozmów i działań zarządu klubu i Pana Wójta Gminy Tarnówka Jacka Mościckiego
Nowy obiekt , miałby stanąć na miejscu obecnego obiektu. Całość zgodnie z projektem ma liczyć kilkaset metrów kwadratowych powierzchni rozmieszczonej na dwóch kondygnacjach. Parter w całości ma spełniać podstawowe funkcje na potrzeby dla klubu oraz imprez które będą się odbywały na terenie stadionu.

Parterowa część ma mieć wymiary 37x10. Znajdą się tutaj toalety męskie, damskie, dla niepełnosprawnych, garaż, pomieszczenie gospodarcze, dwie szatnie (każda 22 m2) z zapleczami sanitarnymi (łazienki po blisko 20 m2), biuro, pokój sędziowski, aneks kuchenny i pralnia – wszystko z kilkoma wejściami do poszczególnych części parteru.

Zaprojektowane szatnie będą na wysokim poziomie spełniające wymogi licencyjne . Projekt zakłada nieco mniejsze piętro. Na piętrze ma być osiem pokoi, w większości trzyosobowych, ale również „dwójki”. Standardowo będzie mogło się w nich pomieścić 21 osób, ale zakładana jest możliwość umieszczenia większej liczby gości. - Każdy pokój będzie miał zaplecze z toaletą i prysznicem .
Teraz pozostaje szukanie źródeł dofinansowania, żeby zrealizować tę inwestycję .
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze