Reklama

Wyprowadzili kombatantów dwa piętra wyżej

12/08/2022 07:00

– Biuro kombatantów nie jest dostępne dla starszych i schorowanych – protestuje Elżbieta Grabowska. – A gdzie mieliśmy iść? – mówi Józef Cichy. Co na to starosta Ryszard Goławski?

Elżbieta Grabowska, córka jednej ze złotowskich kombatantek, zgłosiła się do naszej redakcji z prośbą o interwencję w tej sprawie. W imieniu kombatantów – seniorów, dla których kłopotliwe jest dotarcie do biura. To bowiem, z parterowej części Starostwa Powiatowego w Złotowie, przeniesiono na drugie piętro budynku, na jego poddasze.

...

Płatny dostęp do treści

Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku

Pozostało 94% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stefek albo Wandzia - niezalogowany 2022-08-12 07:35:34

    Może redakcja ma użyczyć biuro na parterze? Nieodpłatnie, rzecz jasna?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    masażysta - niezalogowany 2022-08-12 08:27:55

    Tu chodzi pewnie o bezpłatną rehabilitację.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2022-08-12 08:30:44

    Tak działają urzędnicy. Proponuje jeszcze inwalidów na wózkach przenieść na 10 piętro baz windy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości