Według mieszkańców mężczyzna ma niebezpiecznie jeździć po mieście, zaczepiać ludzi, uderzać w cudze auta. Miejscowi alarmują, policja interweniuje, problem wraca jak bumerang.
Na profilu facebookowym Spotted Okonek opublikowano wpis dotyczący niebezpiecznych zachowań drogowych jednego z kierowców poruszających się autem po Okonku. Autor zgłoszenia zwrócił się do mieszkańców z apelem „ku przestrodze” oraz o reagowanie na sytuacje, które – według treści wpisu – mogą zagrażać bezpieczeństwu innych osób.
W poście opisano, że mężczyzna porusza się żółtym samochodem, wskazano, że jego zachowanie ma być niebezpieczne i agresywne. Autor zgłoszenia twierdzi, że kierowca jeździ w sposób nieprzewidywalny, między innymi tyłem po ulicach, używa klaksonu, włącza światła awaryjne i zakłóca spokój mieszkańców. Szczególnie zwrócono uwagę na sytuacje, które...
Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku
Pozostało 89% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze