Skarga radnego Tomasza Kopinke odrzucona przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu. Czy to oznacza finał sprawy?
Sprawa mandatu radnego Tomasza Kopinke wraca, ale tym razem nie za sprawą kolejnej burzliwej dyskusji na sesji Rady Miejskiej w Złotowie, lecz rozstrzygnięcia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu. WSA 12 czerwca wydał postanowienie o odrzuceniu skargi radnego na uchwałę Rady Miejskiej w Złotowie z kwietnia, dotyczącą wygaśnięcia jego mandatu.
Nie oznacza to jednak, że...
Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku
Pozostało 89% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Podobno nic nie pomoże
Podobno nic nie pomoże