Tomasz Kopinke spóźnił się o jeden dzień!

23/06/2026 17:00

Skarga radnego Tomasza Kopinke odrzucona przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu. Czy to oznacza finał sprawy?

Sprawa mandatu radnego Tomasza Kopinke wraca, ale tym razem nie za sprawą kolejnej burzliwej dyskusji na sesji Rady Miejskiej w Złotowie, lecz rozstrzygnięcia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Poznaniu. WSA 12 czerwca wydał postanowienie o odrzuceniu skargi radnego na uchwałę Rady Miejskiej w Złotowie z kwietnia, dotyczącą wygaśnięcia jego mandatu.

Nie oznacza to jednak, że...

Płatny dostęp do treści

Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku

Pozostało 89% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nieporozumienie - niezalogowany 2026-06-23 18:07:54

    Podobno nic nie pomoże

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Najnowsze wiadomości