Renata Beger dąży do zdobycia władzy. Dlaczego? Bo, jak tłumaczy, kiedy się jej nie ma, nie ma się wpływu na politykę w kraju
– Każda partia ma swoich ludzi, którzy bardzo chętnie wykorzystaliby kogoś, ale wyłącznie dla własnych celów. Nie chcę, by mnie ktoś wykorzystywał – stanowczo stwierdza była posłanka. – Chcę pomagać innym z własnej inicjatywy, a nie z przykazu – dodaje.
[[reklama]]
O tym, jak Renata Beger ocenia sytuację gospodarczą w kraju i jakie są jej nowe plany polityczne przeczytaj w najnowszym numerze „Aktualności Lokalnych”.
To tylko fragment artykułu Patrycji Koplin z AL 46/2013, s. 17
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze