Biskup bydgoski Krzysztof Włodarczyk ogłosił kolejne zmiany personalne w diecezji bydgoskiej. Dotyczą one również parafii na terenie powiatu złotowskiego. Zmiany obejmują Złotów, Świętą i Zakrzewo. Dwóch wieloletnich proboszczów przechodzi na emeryturę ze względu na stan zdrowia.
Z dniem 30 czerwca na emeryturę przechodzi ks. Arkadiusz Kalinowski, dotychczasowy proboszcz parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Złotowie. Proboszcz pełnił swoją funkcję od 2007 roku. Jednocześnie od...
Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku
Pozostało 87% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I dobrze choroba uprzykrzał ludziom życie w Zakrzewie niech diabli wezmą takiego księdza
Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale życzenie komuś zła jest niegodne człowieka. Krytykę można wyrazić bez nienawiści i bez rzucania przekleństw. Łatwo kogoś oczernić w internecie, trudniej spojrzeć na trud posługi duszpasterskiej. Ksiądz Choroba dobrze pełni swoją posługę i prowadzi ludzi w duchu wiary oraz wartości chrześcijańskich ,,Jeśli ktoś chodzi do kościoła tylko dla księdza, to tak naprawdę nigdy nie wchodzi tam dla Boga”. Dużo odwagi i błogosławieństwa! P.S. Proszę się podpisać z odwagą, bo prawdziwy zakrzewianin ma szacunek do Kościoła i księży.
I dobrze choroba uprzykrzał ludziom życie w Zakrzewie niech diabli wezmą takiego księdza
Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale życzenie komuś zła jest niegodne człowieka. Krytykę można wyrazić bez nienawiści i bez rzucania przekleństw. Łatwo kogoś oczernić w internecie, trudniej spojrzeć na trud posługi duszpasterskiej. Ksiądz Choroba dobrze pełni swoją posługę i prowadzi ludzi w duchu wiary oraz wartości chrześcijańskich ,,Jeśli ktoś chodzi do kościoła tylko dla księdza, to tak naprawdę nigdy nie wchodzi tam dla Boga”. Dużo odwagi i błogosławieństwa! P.S. Proszę się podpisać z odwagą, bo prawdziwy zakrzewianin ma szacunek do Kościoła i księży.