Złotowski Korpus Ekspedycyjny zaprasza wszystkich fanów latających dysków do wznowienia współzawodnictwa w ramach Ligi Latających Talerzy. Organizatorzy podali datę kolejnego spotkania... i sprzątania.
W związku z luzowaniem obostrzeń przez polski rząd pojawiła się możliwość, aby wznowić kilka wcześniej zawieszonych projektów sportowych. Jednym z takich jest zyskujący na popularności DiscGolf oraz Liga Latających talerzy organizowana przez Złotowski Korpus Ekspedycyjny.
Przy zachowaniu wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa, a więc maseczek, dezynfekcji i dystansu, Liga wznowi swoje rozgrywki 24 maja (czyli przyszłą niedzielę) o godz. 10:00.
I choć to nie oni nabałaganili, uczestnicy i organizatorzy zobowiązali się posprzątać panujący na polu do gry bałagan, o którym pisaliśmy jakiś czas temu.
info: Złotowski Korpus Ekspedycyjny
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nikt nie komentuje takiej świetnej zabawy! Cały Złotów się bawi. Jeeeeeeeeeeeeeeee. Faaaaazzzaaaaaaaąaa. Znajomiiiiii gorznaaaaaaa
Kasa w piach.
Nikt nie komentuje, bo ci ludzie spotykają się w realnym świecie a nie tylko piszą w necie. Proste.
:D sedno
Nikt nie komentuje takiej świetnej zabawy! Cały Złotów się bawi. Jeeeeeeeeeeeeeeee. Faaaaazzzaaaaaaaąaa. Znajomiiiiii gorznaaaaaaa
Kasa w piach.
Nikt nie komentuje, bo ci ludzie spotykają się w realnym świecie a nie tylko piszą w necie. Proste.