Dostaliśmy zdjęcia od jednej z naszych czytelniczek, która chciała się cieszyć popołudniowym spacerem po złotowskiej promenadzie i jej okolicach. Jednak wejście na teren Disc Golf Parku zakończyło się niemałym szokiem.
Porozrzucane butelki, przepełnione kosze na śmieci, ślady niezabezpieczonego ogniska oraz liczne ślady wypróżniania się pod chmurką i nieprzyjemny zapach z tym związany... O nieużywany Park przestano dbać w ostatnim czasie. Jeśli podczas majówki planowaliście rodzinną rundkę DiscGolfa albo po prostu spacer w te rejony, na ten moment zdecydowanie odradzamy.
Disc Golf Park oficjalnie otworzony został w sierpniu 2018 r. Projekt zagospodarowania terenu pod tę grę został zrealizowany z funduszów Budżetu Obywatelskiego - w edycji 2018 zdobywając 248 głosów mieszkańców Złotowa. Sport ten w Złotowie ma swoich wielbicieli, którzy co sezon zrzeszają się w Lidze Latających Talerzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Wynalazek. Na takie coś poszły pieniądze z naszych podatków. Zlepek poronionych wymysłów, a współtowarzysze przyklaskują. Pieniądze wyrzucone w błoto. Powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za trwonienie pieniędzy podatników.
Kolejne pytanie o ekologię, kto dba o park. A pytanie czyj jest ten park i pod kogo podlega. Doszły do nas słuchy że nie można wymieniać osób odpowiedzialnych za złotowski burdel to może trop wiedzie do Górzna. W każdym razie ktoś na ten park wydał nasze podatników pieniądze czy słusznie i czy był on niezbędny dla mieszkańców nie wiem. Jeśli tak to pewnie osoba odpowiedzialna za syf jeszcze piastuje stanowisko które na to pozwoliło. Trzeba by tylko ją ustalić tylko jak skoro nie wolno o nic pytać bo włodarze objęci są RODO a teraz dosłownie odcięci od świata.
Tak to już jest, jak bydło i wieśniactwo idzie do parku, a w Złotowie tego typu,,ludzi,, niestety nie brakuje...Smutne
Ludzie pracy nie mają a pieniądze na takie coś poszły.
Co z tego, że poszły. Poszły też na wypłaty dla naszych urzędników, którzy 2 miesiące pracowali zdalnie albo wyciągali korespondencję ze skrzynek. Dziś lansowal się znawca zieleni na aście. Ciekawe czy za darmo, czy za nasze pieniądze.
NIkt nie powinien o to dbac! Złoby, prostawctwo i chamstwo nie powinno poprostu smiecic! Co najwyzej po sobie posprzatać!
Kilkanaście dni temu wysłałem Panu od zlotowskie pl zdjęcia koszów na smieci, które są przy wejsciu do TE*CO... Z tego co widzę, to Pan... nie chce się tym zainteresować... A nadal jednorazowe rękawiczki walają sie pod "marketem" TE*CO
Ostatnio notowania burmistrza Złotowa lecą na łeb na szyję. Pytam się-komu potrzebna była ta inwestycja? Następne pieniądze wywalone w błoto.
Nie rozumiem hejtu komentatorów typu "nie potrzebna inwestycja". W Złotowie tak jak w każdym mieście w kraju i europie narkotyki, dopalacze i alkohol jest dostępny dla nastolatków bez jakiegokolwiek problemu, dlatego tworzenie miejsc w którym mogą znaleźć zajęcia alternatywne w wolnym czasie są kluczowe. W Złotowie sukcesywnie powstają nowe ścieżki rekreacyjne, stadiony, mamy basen, lodowisko, korty tenisowe, hale sportową itd. ... co jest jednym z największych atutów naszego miasta. Młodych, utalentowanych ludzi też jest wielu. Brakuje tylko kogoś z jajem kto rozkręciłby cykliczne zawody w wielu różnych dyscyplinach, tak aby można było te miejsca naprawdę wykorzystać ]
Także walić ludzi hejtujących tych co coś robią, a na ludzi zostawiających taki syf w Złotowie szkoda mi już słów... Uważam, że twarze wandali powinny być publikowane, tak aby każdy w mieście wiedział kiedy trafia na idiotę...
Wiele takich projektów obywatelskich ,to pomysły poronione.Jako podatnik,który 15 maja musi zapłacić II - ratę podatku od nieruchomości oczekuję od przyjmujących ten podatek ,wyjaśnień.
1) Ile osób skorzystało od otwarcia z mini golfa przy ul. Mickiewicza.
2)Kiedy złotowski reżyser,który wyciągnął niemałe pieniądze z projektu obywatelskiego rozliczy się ze swoich obietnic.
3)Proszę mi powiedzieć ,który z projektów był naprawdę udany i przysłużył się dla obywateli Miasta Złotowa.Jeżeli takowego nie ma to uważam ,że należy natychmiast zlikwidować ten proceder,a pieniądze przeznaczyć na inne szczytne cele.
I tak najlepszy jest park europejski przy ul. slonecznej. ktos mi wytlumaczy skad tam ta taka unioska nazwa? Tsm kiedys i tak blok w koncu wcisną. a teraz kolejne buble znowu powstaja na naszych oczach, zeby burmistrz mial czym swiecic w teleexpresie
Stworzenie tego parku było fantastycznym pomyslem i wiele osób z niego korzysta. To, że niektórzy nie potrafią posprzątać po sobie to nie wina tego miejsca.
Dobry wieczór.
Panie Hubercie, osobie mieniącej się mianem dziennikarza nie przystoi popełnianie takich błędów.
Park z wielkiej litery w środku zdania to jedno, rundka DiscGolfa to drugie.
A na dodatek stawia Pan pytanie, na które w tekście nie pada odpowiedź. Mało tego, nawet nie próbuje Pan jej udzielić. To jest dziennikarstwo?
Niestety, Złotów nie ma gospodarza. Kiedyś to było zadbane, czyste, naprawdę ekologiczne miasteczko. Dziś - no cóż... Jaki pan, taki kram.
Jest Disc Golf Park, a miejsc parkingowych przy blokach czy odpowiedniego oświetlenia przy przejściach dla pieszych wciąż nie ma...
Amen. Nie ma i nie będzie. Jest wizja zdrojów. Słynących z ? No i to z mojej kasy. Ciężko zarobionej. Disco park i inne cuda. Najważniejsze, że jest samozachwyt i znajomi wspierają w pomysłach, które później zakryje kurz. Ważne, że pokażą w tv.
Takie inwestycje powinny być rozliczone. Ile razy były w użyciu, a karę za nietrafione, zlepki pomyslow, powinny być wysokie dla towarzystwa pracującego zdalnie. Droższy jest pewnie miesięcznie wywóz tego kosza niż zysk z postawienia tego cuda. Wszyscy Złotowianie na to się zrzucili.
Ci wszyscy co siedzicie i tylko nos w telewizor albo w telefon powiedzcie co wy zrobiliście dla miasta!? Jedynie komentować potraficie. Żenada.
1. Widziałem projekty, które nie powinny znaleźć się w budżecie. Ten jest ok. Coś innego dla młodych a nie tylko telefon. 2. Budżet to ściema. Nie wygra dobry projekt a ten na który więcej osób zbiera głosy (chodzą nawet po domach). Masakra. Ciekaw jestem ile osób poszło do urzędu aby oddać głos. Heh lol.! 3. Potrzebne są zmiany w wyborze projektu. Powinni wybierać go radni. Myślę, że wszystkie głupie poszłyby do kosza. 4. Zapewne młodzi śmiecą bo nic w głowach teraz nie mają. Zero szacunku.
Nie przed telewizorem tylko idąc do pracy, spacerując po ulicach, parkach w których pełno śmieci i widzimy jak powszechny brud zaczyna nas zabijać rozbrajając tykającą bombę o czym też informował całą Polskę ALARM.
Zrobiliśmy dla miasta dużo - płacimy tu podatki od wielu lat. Jak ktoś płaci dla gminy a nie miasta.....
Hejt w takich przypadkach jest potrzebny tylko żeby decydenci potrafili wyciągnąć z niego wnioski. Jest głos ludzi którzy widzą co jest nie tak. Bo balustrady na przejściach przez rzekę gdyby były konsewowane w czas pewnie postałyby jeszcze jakiś okres Niestety brak zainteresowania spowoduje że trzeba będzie wymienić na nowe. To jest marnotrawienie pieniędzy za które nikt nie odpowiada
TO NIECH LATAJACE TALERZE ZADBAJA O PRZYBYTEK !!! WSTYD !!!!
Nie tak dawno ta sama grupa wystąpiła z pomysłem "hulajnogi miejski" napisałem swój negatywny wpis do pomysłu wówczas pani nazwiska nie wspomnę odpisała mi jakie to wspaniałe pomysły ona miała wcześniej a chodziło jej właśnie o te ustrojstwa a fakt władze nasze łykają nieraz takie poronione pomysły ponieważ ciekawszych nie ma a forsę trzeba gdzieś upchać ,pisałem wiele razy Wełniak dużo "zrobił" wystarczy o to dbać nie tworzyć bezsensownych inwestycji.
A kto widział i gdzie widział ostatnio policjanta?
Ja widzę codziennie strażników miejskich na Wojska Polskiego.
Towarzystwo wzajemnej adoracji... Malkontanci, którzy potrafią tylko narzekać.Dobrze, że tak rzadko zapuszczacie się na ten teren, bo byłoby ciężko rozegrać spokojną rundę. Problemem jest to, że slużby porządkowe odwiedzają to miejsce tylko na wyraźny monit osób odwiedzających to miejsce. Przy okazji prośba do miotaczy, którzy mają problem z celnością baz chmielowego dopingu. Zabierajcie ze sobą puste butelki i puszki. Z góry dziękuję
Złotów i nic mnie nie ździwi miasto patusów i brudasów.
wiocha PL i tyle, nadal w kulturze daleko na do UE
Takiego Złotowa nie pamiętam. To jest miasto brudne, ludzie nieufni zawistnej władzy. To miasto ścisku i ucisku, kto do takiego Zdroju przyjedzie. To miasto czy w zarazie czy nie jest takie samo bo pozbawione życia. Nie tego propagandowego bo tego wszędzie jest pełno z głupimi i wstydliwymi obrazkami w mediach. Tutaj nie ma życia między ludzkiego tego społecznego gdyż nie ma na to ani warunków ani miejsca. Mieszkańcy gnieżdżą się jak śledzie w puszce w zwartej zabudowie miasta. Jedni na drugich patrzą z byka, kto do tego doprowadził. Tu nie ma przestrzeni a w niej żadnej swobody. Ten ugór i śmietnik ktoś śmie nazywać parkiem. Podobnie jest z innymi miejscami w mieście i na jego obrzeżach. Nowa uchwala śmieciowa dobiła to piękno powstałe z budżetu obywatelskiego i nie tylko. Nie takiego Złotowa nie tylko mieszkańcy nie pamiętają.
Większość komentujących jak i ten artykuł są po prostu niedorobieni.
Wynalazek. Na takie coś poszły pieniądze z naszych podatków. Zlepek poronionych wymysłów, a współtowarzysze przyklaskują. Pieniądze wyrzucone w błoto. Powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za trwonienie pieniędzy podatników.
Kolejne pytanie o ekologię, kto dba o park. A pytanie czyj jest ten park i pod kogo podlega. Doszły do nas słuchy że nie można wymieniać osób odpowiedzialnych za złotowski burdel to może trop wiedzie do Górzna. W każdym razie ktoś na ten park wydał nasze podatników pieniądze czy słusznie i czy był on niezbędny dla mieszkańców nie wiem. Jeśli tak to pewnie osoba odpowiedzialna za syf jeszcze piastuje stanowisko które na to pozwoliło. Trzeba by tylko ją ustalić tylko jak skoro nie wolno o nic pytać bo włodarze objęci są RODO a teraz dosłownie odcięci od świata.
Tak to już jest, jak bydło i wieśniactwo idzie do parku, a w Złotowie tego typu,,ludzi,, niestety nie brakuje...Smutne