Reklama

Kto dba o Disc Golf Park?

30/04/2020 16:24

Dostaliśmy zdjęcia od jednej z naszych czytelniczek, która chciała się cieszyć popołudniowym spacerem po złotowskiej promenadzie i jej okolicach. Jednak wejście na teren Disc Golf Parku zakończyło się niemałym szokiem.

Porozrzucane butelki, przepełnione kosze na śmieci, ślady niezabezpieczonego ogniska oraz liczne ślady wypróżniania się pod chmurką i nieprzyjemny zapach z tym związany... O nieużywany Park przestano dbać w ostatnim czasie. Jeśli podczas majówki planowaliście rodzinną rundkę DiscGolfa albo po prostu spacer w te rejony, na ten moment zdecydowanie odradzamy.

Disc Golf Park oficjalnie otworzony został w sierpniu 2018 r. Projekt zagospodarowania terenu pod tę grę został zrealizowany z funduszów Budżetu Obywatelskiego - w edycji 2018 zdobywając 248 głosów mieszkańców Złotowa. Sport ten w Złotowie ma swoich wielbicieli, którzy co sezon zrzeszają się w Lidze Latających Talerzy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-04-30 17:33:43

    Wynalazek. Na takie coś poszły pieniądze z naszych podatków. Zlepek poronionych wymysłów, a współtowarzysze przyklaskują. Pieniądze wyrzucone w błoto. Powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za trwonienie pieniędzy podatników.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Eco Moda - niezalogowany 2020-04-30 17:34:15

    Kolejne pytanie o ekologię, kto dba o park. A pytanie czyj jest ten park i pod kogo podlega. Doszły do nas słuchy że nie można wymieniać osób odpowiedzialnych za złotowski burdel to może trop wiedzie do Górzna. W każdym razie ktoś na ten park wydał nasze podatników pieniądze czy słusznie i czy był on niezbędny dla mieszkańców nie wiem. Jeśli tak to pewnie osoba odpowiedzialna za syf jeszcze piastuje stanowisko które na to pozwoliło. Trzeba by tylko ją ustalić tylko jak skoro nie wolno o nic pytać bo włodarze objęci są RODO a teraz dosłownie odcięci od świata.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-04-30 17:34:15

    Tak to już jest, jak bydło i wieśniactwo idzie do parku, a w Złotowie tego typu,,ludzi,, niestety nie brakuje...Smutne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości