Jako przyczynę odejścia z klubu "Zadbajmy o Złotów" podała powód zawodowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie znajdziemy lepszego niż S.Wełniak. Po prostu nie ma z kogo wybierać. Postawmy na p. Stanisława. Będzie dobrze.
Pani Aldona Ch., podobnie jak pan Mirosław J. podlegają staroście, a startować mieli z komitetu opozycjonisty z rady powiatu, więc .... (dywanik, ultimatum).
Był lepszy od pulita ale bez przesady.
Ok.
Wydaje
"To nie jest komitet jednej nocy /wieczoru...." czy tam cos jak to mowia. co teraz na to?
jedynie Pan Maksimczyk, ktorego nikt nie znal a sie przedstawil jednak konretnie jedna, wydaje sie byc kompetentym i obeznanym czlowiekiem
szuranie krzesłami na filmie the best !!!
Coraz więcej ludzi z Ukrainy w Złotowie, niewykluczone, że kiedyś będą mieli swoich reprezentantów w radzie miasta
Wszystko jakoś wygląda groteskowo:-) z proponowanymi kandydatami-tego komitetu- na fotel burmistrza:-)) :-) :-)
A co Mirek też się wypisał ?
Pani Aldono: ładna z Pani kobieta ;po co tak pompować polisie,że oczu prawie nie widać?
A ja lubię na nią patrzeć
Rysiu ty maly kombinatorku
To nie p. Aldona się wycofała. Panią Aldonę wycofał p. Ryszard . Starosta działa w białych ale brudnych rękawiczkach. No no no . to tyle.
Rysio znowu działa?
Bardzo dobrze nic sobą ta pani nie prezentuje
więcej by straciła niż zyskała ...
Aldona idzie za Mirkiem....
Pani Barbaro, proszę zdopingować męża, by startował na burmistrza. Za Pana Wełniaka miasto piękniało i były priorytety.
Dorosła, nie znaczy, że "dorośnięta" do do takich decyzji. Parcie na szkło nie wystarczy Aldonko.
Haha nic doda nic ująć
To Wełniakowi sypie się komitet ciekawe kto nastepny
Alodna bezRADNA!
Podejrzewam , że był telefon od pracodawcy i temat zamknięty. Żenada , dorosła osoba najpierw się zgadza a po kilku dniach się wycofuje rakiem.
Dziewczyno gdzie się Ty pchałaś
Ludzie, przestańcie się kompromitować. Ten komitet i jego kandydaci, to jakiś bareizm. To, co reprezentujecie programem i żenującą konferencją to obraza dla wyborców. Naprawdę, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, a jak pokazuje powyższy przykład - czasem lepiej po prostu na nią nie wchodzić.
Nie znajdziemy lepszego niż S.Wełniak. Po prostu nie ma z kogo wybierać. Postawmy na p. Stanisława. Będzie dobrze.
Pani Aldona Ch., podobnie jak pan Mirosław J. podlegają staroście, a startować mieli z komitetu opozycjonisty z rady powiatu, więc .... (dywanik, ultimatum).
Był lepszy od pulita ale bez przesady.