W środę 15 listopada na kanale You Tube ukazał się najnowszy teledysk zespołu Joker Sqad w którym zadebiutowała Marika Janowska. Nasza lokalna artystka próbowała już sił śpiewając w wielu projektach i zespołach. Na swoim koncie ma wiele sukcesów muzycznych także i tym razem trzeba wierzyć, że się jej powiedzie. Nie boi się hejtu. Robi to co sprawia jej przyjemność. Niebawem na łamach Aktualności Lokalnych ukaże się rozmowa z Mariką, w którym opowie więcej na temat swojego nowego projektu muzycznego. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego teledysku z udziałem Mariki.
Foto za zgodą Respect Media
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tylko raz byłam żoną ;) Pozdrawiam :)
Ktoś tu ma parcie na szkło.
Ach zapomniałem ż po przejściach i 2ch maluzenstwach
I Mikołaj na saxie :D Powodzenia $$$ :)
Panna? Jesteś pewien? Może zapytasz u żródła?
Ludzie dystans was może uratować. Branża disco polo jest w dzisiejszych czasach bardzo opłacalna i myślę, że ta dziewczyna wie co robi :D
No to ...klawo.... disco polo
Wokalista przyjemny facet, powodzenia.
Super utworek! życzę zespołowi ogromnych sukcesów na scenie disco! :)
juz lece po płyte dicho! ! ! dej za darmo! DEJ!
Mariko powodzenia. Malkontentów zawsze będzie masa. Wierzę że za kilka miesięcy ci, którzy teraz plują jadem będą w pierwszych rzędach stać i prosić o darmową płytę.
Porażka
jakiego żalu?czego tu zalowac?Panna Marika ma glos rewelacyjny z ktorym moglaby dzialac prawdziwie,moze robic swoj material?z taka głęboką barwą i feelingiem moze soul, moze jakas alternatywa czy elektro z klimatem, a od lat nie dzieje sie nic:(must be the music widac tez nic nie dalo. teraz bawi sie w chorkach w marnym dicho, szkoda kobiety:( coz... dicho cebula go..
Przynajmniej coś robi, a Tobie dupę z żalu ściska ;)
Marika w koncu dobry kierunek dla Ciebie :) ! może chociaż tutaj osiągniesz sukces XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DICHO Cebulaxy GO <3
ale Marika tylko przy tej piosence jest w chórkach czy tak będzie na stałe ? Fajnie śpiewa więc szkoda, że mało jej słychać w tej piosence :)
Tylko raz byłam żoną ;) Pozdrawiam :)
Ktoś tu ma parcie na szkło.
Ach zapomniałem ż po przejściach i 2ch maluzenstwach