Reklama

Nauką i pracą ludzie się bogacą

26/10/2013 08:14
Również finansowo. Piotr Lach nagrodził nauczycieli

W pierwszej połowie października, podczas narady dyrektorów i przy okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej, wójt gminy Złotów P. Lach, tym razem bez uroczystej oprawy, wręczył szefom gminnych szkół nagrody pieniężne za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Włodarz przekazał dyrektorom również koperty przeznaczone dla nauczycieli pracujących w poszczególnych placówkach.

[[reklama]]

Zasada „wszystkim po równo” nie miała tu zastosowania – nagrodzeni otrzymali różne kwoty – od 800 do 1500 zł. Pieniądze odebrali dyrektorzy – Anna Witecka (Szkoła Podstawowa w Sławianowie), Katarzyna Kwacz (SP Kleszczyna), Krystyna Zarębska (SP Górzna), Mariusz Filipkowski (Zespół Szkół nr 2 w Świętej) i Małgorzata Wojtkiewicz (ZS nr 1 w Radawnicy). Koperty dla byłych szefów szkół – Jolanty Rusinowskiej (dawne Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radawnicy) i Elżbiety Kozicz (dawne PG nr 2 w Świętej) nie zostały przekazane przez wójta osobiście. Podobnie jak te, które powędrowały do nauczycieli (nagrody przekazali dyrektorzy). Wśród nich doceniono pracę Beaty Czarnieckiej, Bożeny Szymaniak, Renaty Matuszak, Mirosława Mroza, Barbary Dudzik, Marii Jaszczyk, Kornelii Jach-Słonki oraz Anny Murawskiej.
Jadwiga Zbiżek, dyrektor SP w Stawnicy, od tego roku szkolnego funkcjonującej pod skrzydłami miejscowego stowarzyszenia oraz Teresa Pulit, była już dyrektor SP w Zalesiu, placówki działającej na tych samych zasadach odebrały nagrody za pracę w końcu sierpnia.

Patrycja Koplin
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama