Reklama

Prawie 40 kg tołpyga złapana na jeziorze Zaleskim

07/01/2018 19:25
Od dawna wiadomo, że w jeziorze Zaleskim spotkać można duże okazy ryb

Przekonał się dzisiaj o tym wędkarz, który złowił w okolicach Zabajki 2  - prawie 40 kg tołpygę. Warto wspomnieć iż aktualny rekord złowionej ryby tego samego gatunku to 56,8kg. Ryba złowiona na zbiorniku Elektrowni Rybnik przez Michała Stereckiego i Grzegorza Prucnala. Więcej na ten temat przeczyatacie w najbliższym wydaniu Aktualności Lokalnych.

Taaaaka ryba

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    DFG - niezalogowany 2018-01-14 19:49:45

    Złowił to jego zazdrosniki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gościu mslinowy - niezalogowany 2018-01-11 21:16:22

    A jeśli była złapana przy pomocy narzędzi klusowniczych to nawet nie wykroczenie a przestępstwo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gościu malinowy - niezalogowany 2018-01-11 21:13:39

    Jeśli nie na wędkę to jest to wykroczenie z art.7 ustawy o rybactwie śródlądowym i do hejtów panu starszemu należy się mandat karny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama