Pamiętają o tym uczniowie klas I – III SP nr 3 w Złotowie. Od dziesięciu lat SKO w „Trójce” jest znane – to przecież Szkolna Kasa Oszczędności. To nie tylko przysłowiowa „złotówka”. To przede wszystkim konkursy, spotkania, akcje zarobkowe, wspólna praca, akcje charytatywne czy ekologia. Bardzo ważna jest również współpraca z rodzicami, na których zawsze możemy liczyć!
Październik to miesiąc oszczędzania, dlatego gościliśmy w naszej szkole pracowników Banku PKO SA. Pogadanka, prezentacje, przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki, książeczki SKO, a także zarządzanie własnym kontem bankowym – to oferta przygotowana przez PKO SA. Dziękujemy! Skorzystamy z niej i na pewno nadal będziemy oszczędzać!
[[reklama]]
Na marzenia bez wątpienia
Trzeba mieć pieniążki
W kieszeni...
Jak oszczędzać, jak nie stracić?
No jasne, na SKO wpłacić!
Uczniowie SP nr 3w Złotowie
Opiekunka SKO Gabriela Lach
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze