Reklama

Szkolna Kasa Oszczędności

28/10/2013 09:15
Że warto oszczędzać, wiemy wszyscy!

Pamiętają o tym uczniowie klas I – III SP nr 3 w Złotowie. Od dziesięciu lat SKO w „Trójce” jest znane – to przecież Szkolna Kasa Oszczędności. To nie tylko przysłowiowa „złotówka”. To przede wszystkim konkursy, spotkania, akcje zarobkowe, wspólna praca, akcje charytatywne czy ekologia. Bardzo ważna jest również współpraca z rodzicami, na których zawsze możemy liczyć!
Październik to miesiąc oszczędzania, dlatego gościliśmy w naszej szkole pracowników Banku PKO SA. Pogadanka, prezentacje, przygody Kuby Pieniążka i Żyrafy Lokatki, książeczki SKO, a także zarządzanie własnym kontem bankowym – to oferta przygotowana przez PKO SA. Dziękujemy! Skorzystamy z niej i na pewno nadal będziemy oszczędzać!

[[reklama]]

Na marzenia bez wątpienia
Trzeba mieć pieniążki
W kieszeni...
Jak oszczędzać, jak nie stracić?
No jasne, na SKO wpłacić!
Uczniowie SP nr 3w Złotowie

Opiekunka SKO Gabriela Lach
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama