Seksbomba z Jastrowia nago w CKM

30/09/2017 18:30

Agata Marchel trafiła na okładkę CKM, popularnego czasopisma dla mężczyzn, dla którego wystąpiła w rozbieranej sesji
 

Gratuluję sesji w CKM-ie. Jak zareagowałaś na propozycję okładki w tym magazynie? Miałaś pewne obawy?

Dziękuje. Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad sesją do takiego magazynu i kiedy już padła taka propozycja, to stwierdziłam: raz się żyje.

W artykule dla naszej gazety sprzed czterech lat mówiłaś, że jak na razie nie dopuszczasz do siebie możliwości wystąpienia w pełnych aktach, które bez cenzury miałyby się ukazać publicznie. Co zmieniło się od tamtej pory?

Tak, pamiętam tamte słowa. Myślę, że przede wszystkim jestem bardziej dojrzała do podejmowania takich decyzji. Cztery lata temu byłam jeszcze dziewczynką i miałam więcej kompleksów niż obecnie.

Agata Lilly Marchel z Instagrama trafiła na okładkę CKM-u (fot. z arch. Agaty Marchel)

Wiele pokazałaś na zdjęciach, przekroczyłaś kolejną granicę. Nie bałaś się takiej ekspozycji swojego ciała, tego, że będzie oceniane? Jak zareagowali na to znajomi i rodzina?

Myślę, że to iż podjęłam taką decyzję było w szczególności spowodowane tym, że przestałam przejmować się opinią ludzi. Od kiedy pracuję jako fotomodelka zderzyłam się z dużą falą hejtu i obraźliwych komentarzy w moim kierunku, do takiego stopnia, że już jestem na to odporna. O sesji wiedzieli tylko najbliżsi. Wiadomo, że rodzice nie byli zadowoleni, ale uznali, że jestem dorosłą osobą i mam podejmować decyzje sama. Wspierają mnie i są ze mną mimo wszystko.

Czym ta sesja zdjęciowa różniła się od innych? Była dla Ciebie trudniejsza, bardziej krępująca?

Umówmy się, że, bez względu na to, jak długo zajmujemy się fotomodelingiem, sesja związana z nagością nie należy do najłatwiejszych. Nie była to jednak moja pierwsza sesja związana z nagością, choć ta była na tak dużą skalę. Na sesji nie pracowała jedna osoba tylko kilka, ale to jakoś szczególnie nie wpłynęło na cały przebieg sesji - podeszłam do tego jak profesjonalistka.

[[pay]]

Czy okładkę w CKM-ie traktujesz jako kolejny krok w karierze? Na pewno zwiększy to Twoją rozpoznawalność.

Przede wszystkim zrobiłam to, bo mogłam. Jestem dojrzałą osobą, która już potrafi sama podejmować decyzje i rozróżnić to, co jest dla mnie dobre, a co nie. Oczywiście są osoby, które bardzo negatywnie komentują tą sesję, bo widzą tylko nagą dziewczynę. Ja nie wstydzę się swojego ciała i nie uważam, żeby sesja była wulgarna czy obraźliwa dla kogoś.

Twoje zdjęcia i podawane wymiary ciała różnią się w czasie. Zresztą nie zaprzeczasz temu, że poprawiałaś swoją urodę. W CKM-ie mówisz o granicach rozsądku w tej kwestii. Jakie one są dla Ciebie?

Miałam kompleksy związane z urodą i nie uważam, żebym przesadziła z „poprawkami”. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna są dla ludzi, którzy walczą z kompleksami, choć kojarzy się często z tandetą i plastikowymi dziewczynami, bo nie każdy potrafi podejść do tego z rozsądkiem. Ja dzięki temu czuję się bardziej kobieco, podniosło to moją samoocenę.

Jastrowianka przestała już przejmować się hejtem, nie pozwala aby stał na drodze do jej marzeń (fot. z arch. Agaty Marchel)

Na instagramie masz 270 tys. osób obserwujących Twój profil. Liczba robi wrażenie, ale w jaki sposób przekłada się na konkretne korzyści?

Tak duża ilość obserwujących spowodowała, że faktycznie mam więcej zleceń i propozycji sesyjnych. Praca związana z instagramem jest jednak dodatkiem do całości, choć nie ukrywam, że można się z tego śmiało utrzymać.

Te osoby to już fani? Próbują nawiązać z Tobą jakiś kontakt? Zdarzają Ci się jakieś propozycje z ich strony?

Zdarzają się różne sytuacje ze strony „fanów”. To bardzo miłe, kiedy ktoś podchodzi, mówiąc, że mnie zna i bardzo podobają mu się moje zdjęcia czy też fajnie słucha się im moich wypowiedzi. Jako że jestem nadal tą samą dziewczyną co 4 lata temu i życie w większym mieście bądź „rozpoznawalność” nie zmieniła mnie bardzo, to staram się odpisywać na wiadomości i odpowiadać szczerze na pytania, za co obserwatorzy mnie szanują.

Mówisz, że zanim wrzucisz zdjęcie na instagram musisz nad nim solidnie popracować. Jak wygląda taki proces? Kto nad tym pracuje?

Nigdy nie ukrywałam, że obrabiam zdjęcia, choć musi mieć to jakieś granice. Stosuję więc ożywione kolory, wygładzenie skóry etc. Nie zajmuje to dużo czasu, a wiemy, że dla oka przyjemne to, co dopracowane. Moim instagramem zajmuję się sama.

Co z psychologią kryminalistyczną? Cztery lata temu wspominałaś, że chcesz się w tym kierunku kształcić.

No tak. Choć to było tak dawno, a u mnie wszystko zmienia się z dnia na dzień, to nadal lubię filmy i sytuacje związane z ciemniejszą stroną kryminalistyki. Możliwe, że jeszcze kiedyś pójdę w tym kierunku, nie wykluczam, ale na chwilę obecną zajęłam się pracą.

Wtedy myślałaś, że fotomodeling nie będzie Twoim głównym zajęciem. Twoja kariera jednak rozwija się, a po okładce w CKM-ie pewnie jeszcze nabierze tempa. Nie chcesz temu oddać się w całości? Podkreślałaś kiedyś, że kariera modelki nie trwa zbyt długo, ale może sesja w popularnym męskim magazynie otwiera drogę do świata showbiznesu?

Na chwilę obecną tak też zrobiłam - oddałam się w całości. Teraz zajmuję się tylko fotomodelingiem, a instagram jest dodatkiem. Oczywiście po tej sesji jest więcej propozycji i hałasu na portalach plotkarskich, ale ja to lubię. Zawsze chciałam zobaczyć, jak to wygląda nie od strony widza, a osoby będącej w tym świecie. Poznałam dużo znanych osób i dzięki temu nie oceniam ich powierzchownie bądź tak jak przedstawiają je media, bo często można bardzo się pomylić. Jak kiedyś wspomniałam: spełniam marzenia i dążę do celu. Jak widać, nic się nie zmieniło.

W tym wielkim świecie tęsknisz czasami za Jastrowiem? Lubisz tu wracać?

Tęsknię, i to bardzo. Jestem zła na siebie, że nie mogę zbyt często odwiedzać rodzinnych stron, choć kiedy tylko mogę, pakuję walizkę i jadę chociaż na 2 dni, żeby spędzić czas z rodziną i najbliższymi. Mimo że bardzo lubię Warszawę zawsze z uśmiechem na twarzy jadę do rodziców.

Rozmawiał Tomasz Guhs[[/pay]]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/08/2024 11:26

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mała - niezalogowany 2017-10-02 22:19:28

    zycie polega na czymś wiecej niż na gołej dupie i foto, jaki fałsz??? pomylenie wartości.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ika - niezalogowany 2017-10-02 07:55:15

    Nie znam pani ,ale uważam że starczy jeż tego fałszu tych jastrowskich DEWOT ,jest pani piękną kobietą i taka sesja jest tego odzwierciedleniem ,wiele dziewczyn chciała by być na pani miejscu.Proszę pamiętać że czas przemija a wspomnienia pozostaną .Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Michu - niezalogowany 2017-10-02 07:23:12

    Pewność siebie Tego tej Pani gratuluje twój komentarz to wołanie o pomoc

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.