Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Wsi Plecemin wraz z radą sołęcką zapraszają 18 września 2021 roku na Manewry Grzybowe
To świetna zabawa i okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mistrzostwa w zbieraniu grzybów odbędą się na terenie leśnictwa Plecemin. Zbiórka pod wiatą w Pleceminie.
Osoby chcące wziąć udział w mistrzostwach - zgłoszenie należy kierować do leśniczego leśnictwa Plecemin Pana Waldemara Filipa tel. 694 440 373, adres e-mail: waldemar.filip@pila.lasy.gov.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona do 100 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze