Reklama

Zapraszamy na Manewry Grzybowe do Plecemina

06/09/2021 10:33

Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Wsi Plecemin wraz z radą sołęcką zapraszają 18 września 2021 roku na Manewry Grzybowe

To świetna zabawa i okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mistrzostwa w zbieraniu grzybów odbędą się na terenie leśnictwa Plecemin. Zbiórka pod wiatą w Pleceminie.

Osoby chcące wziąć udział w mistrzostwach - zgłoszenie należy kierować do leśniczego leśnictwa Plecemin Pana Waldemara Filipa tel. 694 440 373, adres e-mail: waldemar.filip@pila.lasy.gov.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona do 100 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama