Powiatowy radny jechał na podwójnym gazie - sąd wydał wyrok

04/04/2025 16:00

Karol G. prowadził samochód, mając we krwi 1,15 promila alkoholu. Sąd kilka dni temu wydał wyrok

...

Płatny dostęp do treści

Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku

Pozostało 100% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/04/2025 16:06

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pili - niezalogowany 2025-04-01 21:54:40

    Jaki wyrok dostał ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Marek z pomiarek - niezalogowany 2025-04-04 16:46:52

    Mandat dostał

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Post - niezalogowany 2025-04-02 11:02:52

    5 tysięcy grzywny. Śmiech... i 1,15 promila. I bajki. To tylko rozzuchwala. Następnym razem będzie nieszczęście. Polskie sądy..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.