Karol G. prowadził samochód, mając we krwi 1,15 promila alkoholu. Sąd kilka dni temu wydał wyrok
...
Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku
Pozostało 100% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jaki wyrok dostał ?
Mandat dostał
5 tysięcy grzywny. Śmiech... i 1,15 promila. I bajki. To tylko rozzuchwala. Następnym razem będzie nieszczęście. Polskie sądy..
Przecież to jego osobisty dramat jest - zaufał alkomatowi. Nikomu i niczemu dziś już ufać nie można, a on taki biedny, bo jednak zaufał.
To na ile mu zabrali ???
Zabrał bym immunitet jak Potapowi i było by sprawiedliwie aby rządzili prawi
Potapowi nikt go nie zabrał
Jeszcze raz proszę. Jakie dostał kary,? Czyli ogólnie można jeździc po pijaku, na to wychodzi
4 lata utraty prawa jazdy i 5 tysięcy. Czyli lipa..
Radny powiatu -"dla przykładu prawko minimum 2 lata, ponowny egzamin i 10 tys. złotych
Taki mamy klimat
Jaki wyrok dostał ?
Mandat dostał
5 tysięcy grzywny. Śmiech... i 1,15 promila. I bajki. To tylko rozzuchwala. Następnym razem będzie nieszczęście. Polskie sądy..