Zapaliło się poddasze domu w Krajence przy ul. Złotowskiej
W poniedziałek 4 kwietnia około godziny 18 zapaliło się poddasze domu przy ul. Złotowskiej w Krajence. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń.
W akcji gaszenia pożaru udział wzięło 5 jednostek straży pożarnej z naszego regionu. Były to jednostki OSP Krajenka, OSP Podróżna, OSP Blękwit, OSP Augustowo oraz JRG ze Złotowa.
Przedstawiamy Wam galerię zdjęć z tego nieszczęśliwego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze