Po miesiącach bez skarbnika samorząd powiatowy w Złotowie ma nowego sternika w zakresie finansów
W lutym tego roku informowaliśmy, że rezygnację z pracy na funkcji skarbnika powiatu złożyła Małgorzata Królik-Wyszyńska. Nieco później Rada Powiatu Złotowskiego zatwierdziła tę rezygnację poprzez podjęcie uchwały. Była to kolejna osoba w tej kadencji, która piastowała funkcję skarbnika powiatu. Wcześniej, od momentu objęcia władzy przez obecną koalicję ze starostą Patrykiem Wrukiem na czele, wraz z początkiem kadencji funkcję przestał pełnić wieloletni skarbnik Grzegorz Piękoś, skarbnikiem przez krótki czas była Natalia Domek, przez krótki okres obowiązki pełniła również Emilia Skiba. Małgorzata Królik-Wyszyńska też piastowała stanowisko skarbnika tylko kilka miesięcy. Od czasu jej rezygnacji powiat nie miał skarbnika. Aż do czasu czwartkowej sesji Rady Powiatu Złotowskiego. W trakcie tych obrad Rada Powiatu Złotowskiego podjęła uchwałę o powołaniu Skarbnika Powiatu. Funkcję obejmuje Piotr Winiarski, który w zakresie samorządowych finansów publicznych pracował w Czarnkowie..
Red.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Powiat Złotowsko-Czarnecki? Ginekolodzy,skarbnik...Czyżby każdy z tąd to WRÓG?
W RIO też go znajo.
Skoro pan Piotr Winiarski pracował w finansach, w Czarnkowie to pewnie też przyczynił się do pozyskania Funduszy Szwajcarskich dla Czarnkowa. To Urząd Miejski w Złotowie powinien tego pana zatrudnić a nie Starostwo .
Przyczynił się, a jakże. Jest rozchwytywanym specjalistą.
Powodzenia!
Powiat Złotowsko-Czarnecki? Ginekolodzy,skarbnik...Czyżby każdy z tąd to WRÓG?
W RIO też go znajo.