Reklama

Powiat złotowski ma nowego skarbnika

25/06/2026 16:53

Po miesiącach bez skarbnika samorząd powiatowy w Złotowie ma nowego sternika w zakresie finansów

W lutym tego roku informowaliśmy, że rezygnację z pracy na funkcji skarbnika powiatu złożyła Małgorzata Królik-Wyszyńska. Nieco później Rada Powiatu Złotowskiego zatwierdziła tę rezygnację poprzez podjęcie uchwały. Była to kolejna osoba w tej kadencji, która piastowała funkcję skarbnika powiatu. Wcześniej, od momentu objęcia władzy przez obecną koalicję ze starostą Patrykiem Wrukiem na czele, wraz z początkiem kadencji funkcję przestał pełnić wieloletni skarbnik Grzegorz Piękoś, skarbnikiem przez krótki czas była Natalia Domek, przez krótki okres obowiązki pełniła również Emilia Skiba. Małgorzata Królik-Wyszyńska też piastowała stanowisko skarbnika tylko kilka miesięcy. Od czasu jej rezygnacji powiat nie miał skarbnika. Aż do czasu czwartkowej sesji Rady Powiatu Złotowskiego. W trakcie tych obrad Rada Powiatu Złotowskiego podjęła uchwałę o powołaniu Skarbnika Powiatu. Funkcję obejmuje Piotr Winiarski, który w zakresie samorządowych finansów publicznych pracował w Czarnkowie..

Red.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Grzegorz Piękoś 2026-06-25 17:17:50

    Powodzenia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Heee??? - niezalogowany 2026-06-25 17:26:01

    Powiat Złotowsko-Czarnecki? Ginekolodzy,skarbnik...Czyżby każdy z tąd to WRÓG?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Fachura - niezalogowany 2026-06-25 17:40:46

    W RIO też go znajo.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama