Reklama

Koncert Bednarka - imprezą masową

30/06/2017 08:33
Informujemy, że koncert Kamila Bednarka, który odbędzie się w niedzielę 2 lipca 2017 roku o godz. 20.30 na terenie Półwyspu Rybackiego w Złotowie został zaplanowany jako impreza masowa

Poniżej publikujemy link do regulamin imprezy z którym powinni zapoznać się uczestnicy koncertu.

Regulamin dla uczestników imprezy masowej:

http://www.zlotow.pl/Dokumenty/EEF_2017/regulamin_imprezy.pdf

Plan graficzny imprezy

INFORMACJE DLA MEDIÓW.
Informujemy, że dziennikarze i fotoreporterzy będą mogli fotografować występ Zespołu BEDNAREK wyłącznie na podstawie akredytacji wydanej przez Organizatora imprezy tj. Gminę Miasto Złotów. Dopuszcza się fotografowanie występu w czasie pierwszych 2 utworów muzycznych (pierwsze 10 minut koncertu). Zdjęcia będą mogły być wykonywane tylko z widowni oraz sprzed sceny, bez prawa wstępu na scenę. Akredytację można otrzymać w Urzędzie Miejskim w Złotowie (informacja pod nr tel. 67 263 26 40 wew, 44) oraz w dniu koncertu w namiocie Organizatora (punkt informacyjny) zlokalizowanym na terenie Półwyspu Rybackiego (za sceną).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    znający się - niezalogowany 2017-07-01 17:57:35

    dobrze pamiętasz, pierwsza i oby ostatnia, bo ta ustawa to paranoja, zamiast zrobic dobrą imprezę, trzeba się trzymać głupich paragrafów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Luiza - niezalogowany 2017-07-01 13:11:14

    Jest dużo nie trafionych inwestycji, intratne działki sprzedaje się deweloperom na mieszkania a można drobnym przedsiębiorcom z pomysłem . Wybudować klimatyczne restauracyjki a nie ostawiać promenadę bunkrami ala Karinkton. Miała to być z założenia strefa wypoczynku i relaksu. Zimą zamienia się to w strefę dymu i koksu. A mogło to przyciągać spokojem, urokiem i widokiem pływających kaczuszek.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jarek - niezalogowany 2017-07-01 12:26:21

    Brawo ! Luiza, mnie tez wkurza to, płacę podatki nie małe ale praktycznie co weekend trzeba wyjechać z miasta zwłaszcza latem z rodziną, dziećmi gdzieś w Polskę by spędzić miło czas coś zobaczyć, u nas nie ma nic, imprezy ? ostatnie ecometingi nie mają nic wspólnego z tymi z lat 94-98 co się ludzie 3-4 dni bawili non stop, wyjeżdzam w inne rejony Polski i tam zostawiam pieniądze hotelarzom, w restauracjach, zakładach sklepach, a burmistrz nic nie robi, kto będzie kandydował na urząd ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama