Poniżej publikujemy link do regulamin imprezy z którym powinni zapoznać się uczestnicy koncertu.
Regulamin dla uczestników imprezy masowej:
http://www.zlotow.pl/Dokumenty/EEF_2017/regulamin_imprezy.pdf

Plan graficzny imprezy
INFORMACJE DLA MEDIÓW.
Informujemy, że dziennikarze i fotoreporterzy będą mogli fotografować występ Zespołu BEDNAREK wyłącznie na podstawie akredytacji wydanej przez Organizatora imprezy tj. Gminę Miasto Złotów. Dopuszcza się fotografowanie występu w czasie pierwszych 2 utworów muzycznych (pierwsze 10 minut koncertu). Zdjęcia będą mogły być wykonywane tylko z widowni oraz sprzed sceny, bez prawa wstępu na scenę. Akredytację można otrzymać w Urzędzie Miejskim w Złotowie (informacja pod nr tel. 67 263 26 40 wew, 44) oraz w dniu koncertu w namiocie Organizatora (punkt informacyjny) zlokalizowanym na terenie Półwyspu Rybackiego (za sceną).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
dobrze pamiętasz, pierwsza i oby ostatnia, bo ta ustawa to paranoja, zamiast zrobic dobrą imprezę, trzeba się trzymać głupich paragrafów
Jest dużo nie trafionych inwestycji, intratne działki sprzedaje się deweloperom na mieszkania a można drobnym przedsiębiorcom z pomysłem . Wybudować klimatyczne restauracyjki a nie ostawiać promenadę bunkrami ala Karinkton. Miała to być z założenia strefa wypoczynku i relaksu. Zimą zamienia się to w strefę dymu i koksu. A mogło to przyciągać spokojem, urokiem i widokiem pływających kaczuszek.
Brawo ! Luiza, mnie tez wkurza to, płacę podatki nie małe ale praktycznie co weekend trzeba wyjechać z miasta zwłaszcza latem z rodziną, dziećmi gdzieś w Polskę by spędzić miło czas coś zobaczyć, u nas nie ma nic, imprezy ? ostatnie ecometingi nie mają nic wspólnego z tymi z lat 94-98 co się ludzie 3-4 dni bawili non stop, wyjeżdzam w inne rejony Polski i tam zostawiam pieniądze hotelarzom, w restauracjach, zakładach sklepach, a burmistrz nic nie robi, kto będzie kandydował na urząd ?
nigdy nikomu nie dogodzisz... lubię Bednarka, cieszę się na jego występ, lepsze to niż koncerty wyjców typu Edzia Górniak...
I mnie to denerwuje, pracujesz, płacisz podatki a na relaks pędzić nie wiadomo gdzie. Najlepiej być tutaj emerytem albo na socjalu. Młodzi nam masowo uciekają.
Przecież ten artysta jeszcze koncertu nie dał a już wiadomo jak będzie. Można pójść, posłuchać a tym co mają szklące oczy to współczuć.
Klaskamy tylko na hasło konferansjera ,dziewczyny nie piszczą,patrzymy jak w obraz,po koncercie dziękujemy,że mogliśmy to obejrzeć i wysłuchać za free.
Akredytacje.... hahahahahahahha A czy ten Bednarek to jest ktoś? Dajcie spokój, wstyd.
bede robił zdjecia bez akredytacji....skoro to osoba publiczna to czemu nie mogę robić zdjec kiedy chcę?co to ma być? bo co bo jak sie artysta ujara po 3 piosence to nie mozna mu robić juz zdjęć ? czy jak ?.... nie kumam,skoro burak ma takie wymagania to niech gra dla pingwinów z magadaskaru:) ...tydzien temu w trzciance był PERFECT(100 razy lepsze niz to reggae) i nikt jakos akredytacji nie musiał mieć.WIOCHA 102.
i zaczerwienionymi oczami.
Cienizna i lipa. W WAŁCZU 9 Lipca ZA DARMO Lady Punk. Poza tym co roku mają lato z radiem i wiele innych ciekawych imprez np. W sierpniu SztywnyPalAzji (też za free) które naprawdę promują miasto. Bednarek? Pokolenie 35plus nie kojarzy gościa co nie znaczy że to kiepski artysta. ALE najważniejsza złotówka impreza powinna być z pompą!!!!
i jezdze tam, bo w zlotowie lipa straszna, a wy siedzcie na dupie w tym miescie gdzie zero rozrywki i kultury dla mlodziezy i osob w wieku 30-40 lat
ogólnie to cienizna
To jedź sobie do: Szczecinek Trzcianka Chodziez Chojnice Czluchow latem
Muzyka w stylu regae,to nie dla mnie.
Jakiego rodzaju jest to muzyka? Nie wpuszczać na koncert osób po narkotykach, z rozszerzonymi żrenicami.
robicie show z tego bednarka jakby nie wiadomo kto przylatywal do zlotowa. w innych miastach Szczecinek Trzcianka Chodziez Chojnice Czluchow latem sie odbywaja o wiele lepsze imprezy i graja lepsze zespoly burmistrz jest taki eko robi wszystko ze zlotow eko ale zadymienia na ulicach sa ? sa ! 2 kadencji nie bedzie, on mysli tylko o starszych osobach w miescie, a gdzie wspiera przedsiebiorcow ?
Pięknie, pięknie. Czy dobrze pamiętam, że to pierwsza impreza tego typu w mieście. Nie pamiętam, żadnej oficjalnej imprezy masowej.
Widzieli - empikbilety.pl/wydarzenia?filters=phrase:bednarek ? Wybieracie się? Sami jesteśmy mega ciekawi, co z tego wyjdzie, bo to odległy termin, ale liczę na to, że do koncertowania wrócimy już w czasie wakacji, a może też na wiosnę. W sumie to ciężko przewidzieć, w jakim to pójdzie kierunku.
dobrze pamiętasz, pierwsza i oby ostatnia, bo ta ustawa to paranoja, zamiast zrobic dobrą imprezę, trzeba się trzymać głupich paragrafów
Jest dużo nie trafionych inwestycji, intratne działki sprzedaje się deweloperom na mieszkania a można drobnym przedsiębiorcom z pomysłem . Wybudować klimatyczne restauracyjki a nie ostawiać promenadę bunkrami ala Karinkton. Miała to być z założenia strefa wypoczynku i relaksu. Zimą zamienia się to w strefę dymu i koksu. A mogło to przyciągać spokojem, urokiem i widokiem pływających kaczuszek.
Brawo ! Luiza, mnie tez wkurza to, płacę podatki nie małe ale praktycznie co weekend trzeba wyjechać z miasta zwłaszcza latem z rodziną, dziećmi gdzieś w Polskę by spędzić miło czas coś zobaczyć, u nas nie ma nic, imprezy ? ostatnie ecometingi nie mają nic wspólnego z tymi z lat 94-98 co się ludzie 3-4 dni bawili non stop, wyjeżdzam w inne rejony Polski i tam zostawiam pieniądze hotelarzom, w restauracjach, zakładach sklepach, a burmistrz nic nie robi, kto będzie kandydował na urząd ?