Reklama

Uczniowie złotowskiej „Jedynki” rozpoczęli wakacje

26/06/2026 13:00

uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotowie oficjalnie zakończyli rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 9:00 i odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Złotowianka”, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz rodzice.

Podczas spotkania podsumowano mijający rok nauki, pracy i szkolnych wydarzeń. Był to czas gratulacji, podziękowań oraz wyróżnień dla uczniów, którzy przez ostatnie miesiące osiągali dobre wyniki, angażowali się w życie szkoły i reprezentowali ją w różnych inicjatywach.

Zakończenie roku szkolnego było również okazją do wspólnego pożegnania przed wakacjami. Dla części uczniów był to kolejny etap szkolnej drogi, dla innych moment szczególny, związany z zamknięciem ważnego rozdziału edukacji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama