Reklama

Nagrody, gratulacje i wakacje rozpoczęte w Zespole Szkół Katolickich

26/06/2026 12:10

W piątkowy ranek uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się również w Zespole Szkół Katolickich w Złotowie. Był to czas podsumowań, gratulacji, podziękowań i wyczekiwanego przez uczniów rozpoczęcia wakacji

Wyróżniono najlepszych uczniów, którzy odebrali stypendia, nagrody oraz podziękowania za pracę i zaangażowanie w minionym roku szkolnym. Doceniono nie tylko wysokie wyniki w nauce, ale także udział w konkursach, inicjatywach szkolnych oraz działaniach podejmowanych na rzecz społeczności szkoły.

Uroczystość była okazją do wyrażenia wdzięczności nauczycielom, którzy przez cały rok wspierali uczniów, nie zabrakło słów uznania za ich codzienną pracę, cierpliwość i zaangażowanie. Po miesiącach nauki, sprawdzianów, szkolnych obowiązków i wspólnych wyzwań przyszedł czas na odpoczynek.

Reklama

Red.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama