Reklama

Ostatni dzwonek, nagrody i podziękowania w I LO w Złotowie

26/06/2026 11:27

W piątek rano w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie-Skłodowskiej w Złotowie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego

Najlepsi uczniowie odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach oraz wysoką frekwencję. Młodzieży pogratulowano osiągnięć i zaangażowania, a nauczycielom podziękowano za całoroczną pracę, wsparcie oraz codzienne prowadzenie uczniów przez kolejne etapy edukacji.

Uroczystość była okazją do szczególnego podziękowania polonistce Wioletcie Lis, która odchodzi na emeryturę. Społeczność szkolna wyraziła wdzięczność za jej wieloletnią pracę, zaangażowanie i wkład w życie szkoły.

Zakończenie roku było momentem podsumowań, gratulacji i życzeń spokojnych, bezpiecznych wakacji dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Reklama

Red.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama