W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 8:30 w sali gimnastycznej budynku szkoły.
W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz zaproszeni goście. Był to czas podsumowania mijających miesięcy nauki, pracy, szkolnych wydarzeń i osiągnięć.
Podczas części oficjalnej nie zabrakło gratulacji, podziękowań oraz życzeń udanych i bezpiecznych wakacji. Zakończenie roku było również okazją do docenienia zaangażowania uczniów i nauczycieli w życie szkoły.
Po uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami, odebrali świadectwa i rozpoczęli wakacyjny odpoczynek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze