Reklama

Uczniowie SP nr 2 rozpoczęli wakacje. Za nimi uroczyste zakończenie roku

26/06/2026 12:30

W piątkowy poranek w Szkole Podstawowej nr 2 w Złotowie uczniowie oficjalnie pożegnali rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 8:00 i zgromadziła społeczność szkolną — uczniów, nauczycieli, dyrekcję oraz rodziców.

Zakończenie roku szkolnego to zawsze moment szczególny — dla najmłodszych uczniów to kolejny krok w szkolnej przygodzie, a dla starszych podsumowanie miesięcy przygotowań, obowiązków i wspólnych doświadczeń.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, gdzie odebrali świadectwa i rozpoczęli wyczekiwane wakacje.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama