Reklama

Ostatni dzwonek w SP nr 3. Uczniowie odebrali wyróżnienia i świadectwa

26/06/2026 11:35

W Szkole Podstawowej nr 3 w Złotowie uczniowie klas IV–VIII oficjalnie zakończyli rok szkolny. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10:00 w szkolnej hali sportowej, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz rodzice.

Podczas uroczystości wręczono stypendia oraz wyróżnienia uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, wykazali się zaangażowaniem i reprezentowali szkołę w różnych obszarach jej działalności.

Był to również moment podziękowań dla nauczycieli odchodzących ze szkoły. Nie zabrakło słów wdzięczności za ich pracę, zaangażowanie oraz lata poświęcone edukacji i wychowaniu uczniów.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie przenieśli się do sal lekcyjnych, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Tam odebrali świadectwa i po raz ostatni w tym roku szkolnym spędzili czas w klasowym gronie.

Reklama

Mamy dla Was fotorelację z oficjalnej części zakończenia roku szkolnego w SP nr 3 w Złotowie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    B ananas K8 - niezalogowany 2026-06-26 13:26:14

    Piniondze rządzą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2026-06-26 13:31:51

    W czasie przemian ustrojowych do klas specjalnych kierowano dzieci z biednych rodzin. Natomiast te z zamożnych które tego wymagały odwrotnie czyli do zwykłych. Tak wyglądała zemsta solidarnościowców na dzieciach klasy robotniczej. Kto pamięta te skromnie ubrane dzieci wie o czym mowa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama