W Szkole Podstawowej nr 3 w Złotowie uczniowie klas IV–VIII oficjalnie zakończyli rok szkolny. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10:00 w szkolnej hali sportowej, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz rodzice.
Podczas uroczystości wręczono stypendia oraz wyróżnienia uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, wykazali się zaangażowaniem i reprezentowali szkołę w różnych obszarach jej działalności.
Był to również moment podziękowań dla nauczycieli odchodzących ze szkoły. Nie zabrakło słów wdzięczności za ich pracę, zaangażowanie oraz lata poświęcone edukacji i wychowaniu uczniów.
Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie przenieśli się do sal lekcyjnych, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Tam odebrali świadectwa i po raz ostatni w tym roku szkolnym spędzili czas w klasowym gronie.
Mamy dla Was fotorelację z oficjalnej części zakończenia roku szkolnego w SP nr 3 w Złotowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Piniondze rządzą
W czasie przemian ustrojowych do klas specjalnych kierowano dzieci z biednych rodzin. Natomiast te z zamożnych które tego wymagały odwrotnie czyli do zwykłych. Tak wyglądała zemsta solidarnościowców na dzieciach klasy robotniczej. Kto pamięta te skromnie ubrane dzieci wie o czym mowa.
Piniondze rządzą
W czasie przemian ustrojowych do klas specjalnych kierowano dzieci z biednych rodzin. Natomiast te z zamożnych które tego wymagały odwrotnie czyli do zwykłych. Tak wyglądała zemsta solidarnościowców na dzieciach klasy robotniczej. Kto pamięta te skromnie ubrane dzieci wie o czym mowa.