Zapraszamy wszystkich serdecznie, na wielkie otwarcie nowej restauracji w Złotowie przy placu Paderewskiego 1. Wydarzenie zacznie się od godziny 14:00 18 czerwca. Gościem specjalnym będzie znana polska restauratorka Magda Gessler. Polub nas na fejsie.

Zapraszamy
Oficjalna strona restauracji www.mgburger.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Racja, cechowy porażka!!!
Burger to jest mielony wołowy kotlet w bułce okrągłej.1szt.15zł napewno chyba ,że dodadzą dużo cebuli to będzie tańszy. Zagrzany w mikrofalówce.Spróbujcie sami,zresztą.
Nie dajcie sie zwiesc,najzdrowsze jedzenie to polskie jedzenie ,zadnych burgerow ,jest to transtluszcz po ktorym bedziecie puchnac jak balony .Moda na fast foody zaglada na Polska prowincje prosto z hameryki.Wiadomo kto zrobi na tym forse.
Pójdę ale jak nie będzie Gesler bo ona nagrywa dla TVN to co będzie jadła i będzie wybrzydzała i wyrzucała do kosza.Lubi koszerne jedzenie, podobno,ma dużo długów a TVN dużo jej płaci za każdy odcinek dlatego nagrywa długie odcinki. Tak sie robi pieniądze jak M.G. naje sie za darmo i jeszcze zarobi.
zjem*
i tak jak przyjde to zje wszystko i dla was nic nie zostanie
No teraz Cehowa to jeszcze gorzej, potrawy ne smaczne i bez smaku wcześniej było lepiej No ale tak to juz jest kiedys to była tam klasa z 10 lat temu
Patolka Złotowska się wpowiedziała.Wszystkie wpisy poniżej to dno kompletne.
i pewnie złotowski lokal podzieli losy tego w Trzciance
No będzie Magda w Złotowie to odwiedzi zamknięty lokal w cechowie gdzie robiła kuchenne rewolucje, blahaha.... Bogate dzieciaki
kacha specjalnie dla ciebie Madzie przyjedzie i ci ugotuje pyszny domowy obiad...jacy ci ludzie sa ograniczeni...idziesz do kfc i pytasz sie czy maja domowy obiad?? Blond natural czy swinski farbowany?
pewnie ze wzgledu na nia...moze bedzie codziennie robic te burgery i wycierac stoly...oby bo bez niej nic sie nie sprzeda
Raczej tłuszczyk z burgera. Współczuję zapachu pobliskim mieszkańcom ;)
tak.... w burgerowni. bedzie burger ze schabowym, burger z ziemniakami i surowka. do popicia kompot z burgera
Jeszcze tego w Złotowie brakowało... "Zdrowe burgery". Ludzie tam pójdą, ze względu na Magdę Gessler.
Domowy obiad to się je w domu.
Czy ktoś wie czy tam będzie można zjeść prawdziwy domowy obiad...
Racja, cechowy porażka!!!
Burger to jest mielony wołowy kotlet w bułce okrągłej.1szt.15zł napewno chyba ,że dodadzą dużo cebuli to będzie tańszy. Zagrzany w mikrofalówce.Spróbujcie sami,zresztą.
Nie dajcie sie zwiesc,najzdrowsze jedzenie to polskie jedzenie ,zadnych burgerow ,jest to transtluszcz po ktorym bedziecie puchnac jak balony .Moda na fast foody zaglada na Polska prowincje prosto z hameryki.Wiadomo kto zrobi na tym forse.