Reklama

Otwarcie M.G. Burgera w Złotowie!

16/06/2017 15:47
Zapraszamy na otwarcie M.G Burgera, którego Magda Gessler otwiera. W końcu coś nowego w Złotowie, wszystkim to wyjdzie na zdrowie

Zapraszamy wszystkich serdecznie, na wielkie otwarcie nowej restauracji w Złotowie przy placu Paderewskiego 1. Wydarzenie zacznie się od godziny 14:00 18 czerwca. Gościem specjalnym będzie znana polska restauratorka Magda Gessler. Polub nas na fejsie.

Zapraszamy

Oficjalna strona restauracji www.mgburger.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    apmu - niezalogowany 2017-06-18 13:56:42

    Racja, cechowy porażka!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jadłem - niezalogowany 2017-06-18 11:25:14

    Burger to jest mielony wołowy kotlet w bułce okrągłej.1szt.15zł napewno chyba ,że dodadzą dużo cebuli to będzie tańszy. Zagrzany w mikrofalówce.Spróbujcie sami,zresztą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Matka Polka - niezalogowany 2017-06-18 05:23:09

    Nie dajcie sie zwiesc,najzdrowsze jedzenie to polskie jedzenie ,zadnych burgerow ,jest to transtluszcz po ktorym bedziecie puchnac jak balony .Moda na fast foody zaglada na Polska prowincje prosto z hameryki.Wiadomo kto zrobi na tym forse.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama