
Tak Oliwiera uchwycił nasz fotograf podczas pobytu w szpitalu po porodzie
Jest bardzo żywiołowym chłopcem. Wolny czas lubi spędzać razem z bratem na świeżym powietrzu, najlepiej w otoczeniu drzew. Jak mówi, gdy dorośnie, będzie pracować w lesie. Oprócz tego – jak każdy chłopiec w jego wieku – uwielbia grać w piłkę nożną i rysować.

Oliwier jest bardzo mądrym chłopcem. Już teraz planuje swoją przyszłość

Pierwsze zdjęcia Gabriela w szpitalu po porodzie
Chłopiec ma imię Archanioła, jednak – jak mówi jego mama – z aniołkiem nie ma nic wspólnego. Jest bardzo energiczny - jego pokłady energii właściwie się nie wyczerpują. Wszędzie go pełno i jest bardzo ciekawy świata. Wszystko go interesuje, wszystko musi zobaczyć, wszystkiego dotknąć i oczywiście spróbować. Jeśli natomiast na coś się uprze, na pewno z tego nie zrezygnuje. Ma to podobno po tacie. Doskonale np. wie, gdzie w domu znajdują się słodycze. Jak ma na nie ochotę, od razu wie, gdzie ich szukać.
Można na niego liczyć jednak nie tylko w tej kwestii. Jeśli trzeba, pomaga mamie w kuchni, a z tatą uwielbia majsterkować.

Gabriel od niedawna chodzi do żłobka. Rodzice są z niego bardzo dumni

Na pierwszych urodzinach chłopca byli m.in. jego pradziadkowie

Tak Amelię uchwycił nasz fotograf podczas pobytu w szpitalu po porodzie
Amelia w lutym skończy 5 lat. Chodzi do przedszkola w Górznej. Bardzo lubi spędzać tam czas, najchętniej aktywnie. Przepada za śpiewaniem, tańczeniem i zabawami w wodzie. Jak prawie każda mała kobietka zazwyczaj nie ma jednak co na siebie włożyć. Przed pójściem do przedszkola przebiera się setki razy i przez to bardzo często przychodzi na zajęcia spóźniona. Strojeniu się towarzyszą czasem małe awantury, ale sąsiadka Amelki zza ściany jest bardzo wyrozumiała i nie ma o to pretensji. Amelka bardzo jej za to dziękuje!

Dziewczynka lubi ładne ubrania i zawraca dużą uwagę na swoje stylizacje

Amelka lubi jak coś się dzieje, jest bardzo aktywnym dzieckiem

Pierwsze zdjęcie Martynki w szpitalu po porodzie
Jest pogodną i miłą dziewczynką. Uśmiech właściwie nie schodzi z jej buzi, ale czasem pokazuje też różki. Bardzo szybko jednak wszyscy jej to wybaczają. Martynka jest oczkiem w głowie rodziców. Zresztą cała rodzina ją uwielbia, a dziewczynka wie, jak zyskać ich sympatię. Wieczorną tradycją w domu Martynki są zabawy z babcią, a laurki, które Martyna potrafi zrobić samodzielnie, dostali już chyba wszyscy bliscy.
Martyna doskonale dogaduje się również ze zwierzętami. Codziennie opiekuje się swoim chomikiem Olafem, ale – tak jak dziadek - uwielbia też inne zwierzaki. Wspólnie zresztą pielęgnują i karmią domowe zwierzęta.

Martyna swoje 5 urodziny spędziła m.in. ze swoją kuzynką Olą. Dziewczynki są jak siostry!
Jeśli natomiast jeszcze nie zdążyliście zgłosić swojej pociechy, a została przez nas sfotografowana jako noworodek, zachęcamy, by to zrobić. Opiszcie w kilku zdaniach, jak zmieniło się Wasze dziecko, co lubi, a za czym nie przepada. Jak spędza swój wolny czas, kim chciałoby zostać w przyszłości. Dołączcie również jego aktualne zdjęcia i napiszcie, kiedy przyszło na świat. My odszukamy w naszym redakcyjnym archiwum jego pierwsze zdjęcie i przypomnimy je w tej rubryce. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: noworodki@aktualnoscilokalne.pl.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze