Pasjonaci strzelania walczyli o Puchar Burmistrza Złotowa
24 kwietnia na nowo powstałej strzelnicy LOK w Złotowie odbył się turniej strzelecki z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rywalizowano w strzelaniu indywidualnym oraz drużynowym. Po czterech godzinach strzelania najlepszym zawodnikom wręczono dyplomy i puchary, które strzelcy otrzymali z rąk burmistrza miasta Złotowa Stanisława Wełniaka. Organizatorem zawodów był Klub Żołnierzy Rezerwy i Metalplast Karo. Imprezę poprowadził prezes LOK, Eugeniusz Orman.
Komentarze