Reklama

Uczcili Konstytucję 3 Maja

30/04/2014 00:00
Pasjonaci strzelania walczyli o Puchar Burmistrza Złotowa

24 kwietnia na nowo powstałej strzelnicy LOK w Złotowie odbył się turniej strzelecki z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rywalizowano w strzelaniu indywidualnym oraz drużynowym. Po czterech godzinach strzelania najlepszym zawodnikom wręczono dyplomy i puchary, które strzelcy otrzymali z rąk burmistrza miasta Złotowa Stanisława Wełniaka. Organizatorem zawodów był Klub Żołnierzy Rezerwy i Metalplast Karo. Imprezę poprowadził prezes LOK, Eugeniusz Orman.

[[reklama]]

Wyniki:

Drużynowo
1. Metalplast Karo - 413 pkt.
2. Amcor - 388
3. Areszt Śledczy - 349

Indywidualnie
1. Krzysztof Mitkowski – 82 pkt.
2. Jerzy Zarębski – 80
3. Eugeniusz Orman – 80

Najcelniejsza Pani
1. Sylwia Kubacka – 67 pkt.
2. Hanna Kubacka – 65
3. Barbara Chodera – 57

Indywidualnie młodzież
1. Julia Rzeczycka – 58 pkt.
2. Oliwia Cichańska – 43
3. Sebastian Myk – 28

Indywidualnie młodzik
1. Seweryn Majer – 73 pkt.
2. Arek Kłodziński – 41
3. Adam Czapla – 25

V.I.P

1. Krzysztof Miłoś – 81 pkt.
2. Tadeusz Lorek – 81
3. Eugeniusz Orman – 67

Klasyfikacja turnieju sponsorów strzelnicy

1. Nadleśnictwo Złotów – 257 pkt.
2. TBEA - 231
3. Meblomax - 211
4. Starostwo Powiatowe - 208

Kobiety
1. Magdalena Janiak – 60 pkt.
2. Aleksandra Kępińska – 38
3. Iwona Łapińska - 36

Mężczyźni
1. Andrzej Pranke – 67 pkt.
2. Jan Koperski – 66
3. Jarosław Fruziński – 65

Prezesi

1. Andrzej Pranke – 67 pkt.
2. Bartosz Standio – 52
3. Tomasz Fidler - 49

Karol Zabel

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama