Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15:00 w pobliżu ul. Chojnickiej. Poszkodowanego przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Kierujący śmieciarką marki Scania, podczas pracy przewoził z tyłu samochodu dwóch pracowników, którzy prawdopodobnie stali na stopce służącej do monitorowania procesu załadunku odpadów. Jeden z pracowników, (43 - letni mieszkaniec gminy Krajenka) upadł uderzając głową o podłoże. W wyniku upadku doznał obrażeń głowy.
Został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Pile. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdem kierowcy Scani, gdyż takie przewożenie pracowników jest niedozwolone. Kierowca był trzeźwy.
Sprawę bada policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A wystarczyłaby uprząż i karabinek.
Mzuk nie szukacie na jego kierowcy kat C kod 95 karta kierowcy ADR
Może jeszcze czekan i strój do wspinaczki ...
Przecież zawsze stoją na stopkach, teraz będą mieli restrykcje ... Będą pieszo chodzić albo na rolkach????????????????za pół roku wszystko wróci do normy i znowu będą stać na stopkach Dużo Zdrowia dla Pana który spadł
Oz zawsze, od niepamiętnych czasów z tyłu śmieciarki na tych stopkach jeźdzła obsługa śmieciarki.
Ktoś w jakimś celu te podesty fabrycznie zamontował. Oczywiście jak jest wypadek to zaraz odzywają się przeciwnicy. Ale od zawsze tak było. I wszędzie.
To prawda, oby nie było tragicznie. Należy życzyć zdrowia i dobrych ludzi w otoczeniu poszkodowanego. To będzie bardzo potrzebne. Teraz jeszcze nie rzucajmy kamieniem w kierowcę. Bogu ducha winien chciał dobrze wyszło jak zawsze a padło na niego. Oby wszystko dobrze się skończyło.
To pewnie ten sam kierowca co ostatnio ( 3 dni temu) uszkodził mi ogrodzenie śmieciarka i uciekł z miejsca, nawet nie zgłosił, ale dobrze że jest monitoring ????
Tak jak piszecie, wszedzie jest to samo. Teraz jak coś się stało, to najlepiej do winy pociągać kierowcę. A biedny kierowca jakby zabronil, to by byl zrównany z ziemią w grupie, z którą pracuje. Czas na refleksję i nowe rozwiązania.
Nie zawsze stają na stopniu. Często widzę jak Panowie idą za śmieciarką. W Złotowie owszem, bywa, że jadą na stopniu z tyłu ale też nie wszyscy !!!
Jak policja jezdzila po miescie iwidiala jezdzacych na stopniach pracowników to mieli zlewkę na to a teraz jak stało sie co sie stało to kierowca winny chore to jest
policja jak zawsze po najmiejszym wysyilku znajduje winnego
Czy ktoś widział jak wykonano promenadę od Mokrej do Grudzinskich? Na samym końcu urywa się, więc ludzie chodzą na skróty po trawie. Scieżka skręca pod kątem prostym jadąc rowerem to trzeba przyhamować by skręcić. A juZ cudem techniki jest podjazd pod górę do Grudzinskich. Wykonany z kostki brukowej, bardzo stromy. Łatwo sobie można wyobrazic co będzie po deszczu, upadki i to grożne sa pewne. Brawo nadzór Miasta medal za projekt i wykonanie, równie beznadziejne jak poprzednie. Błędy inne a efekt ten sam.
Może kierowca nie widział jak jadą na stupkach, zresztą z roweru spaść można, na kierowcy nie wieszajcie psów cały czas tak jeżdżą z tyłu,a poszkodowanemu szybkiego powrotu do zdrowia
ale nikt go nie zmusił aby tam stawał zdrówka
Niby nie można a jednak nadal tak jeżdżą pomimo wypadku. W Zakrzewie dziś też tak jeździli, to jak to jest można czy nie można?
Czemu zakałę w którym pracują ci ludzie nie zapewni im zabezpieczenia? Jak np w pierwszym poście. Przecież to jest wydatek rzędu 150-200 zł na głowę.
Panie Andi70 kończy się bo robiono tylko ten odcinek który zalewano, po drugie najpierw to niech nasi kochani Złotowianie nauczą się co niektórzy jeździć rowerem jak człowiek.
Kierowca nie jest winny Jeździli jeżdżą tak od zawsze Przecież nie kazał a że nie widział druga sprawa
Jak by nie kupowali malpek zwana wodka na wioskach w czasie pracy to by nie doszło do wypadku nie raz widać że smieciara zajezdza za sklep A młody po papierosy i wodeczka
A wystarczyłaby uprząż i karabinek.
Mzuk nie szukacie na jego kierowcy kat C kod 95 karta kierowcy ADR
Może jeszcze czekan i strój do wspinaczki ...