Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny już od wielu lat jest na stałe wpisany w kalendarz wydarzeń złotowskiej "Trójki". Tym razem odbył się 20 marca
Swego czasu Euklides rzekł: „W matematyce nie ma drogi specjalnie dla królów”. W myśl tej maksymy w konkursie wzięło udział aż 49 chętnych uczniów ze złotowskiej „Trójki”. A oto odważni i dzielni uczestnicy poszczególnych kategorii:
Kategoria "Żaczek" - uczniowie klas drugich: Wojciech Chyży, Adrian Pląsek, Katarzyna Kosiba, Maciej Kołodziej, Karolina Karabasz, Zuzanna Tomczyk, Kacper Woźny. Kategoria "Maluch" - uczniowie klas trzecich i czwartych: Paweł Gmurczyk, Michelle Jagodzińska, Martyna Pietryka, Natalia Podemska, Tobiasz Podemski, Emilia Przybyła, Kinga Ringwelska, Igor Ringwelski, Jakub Zych, Nikola Kabattek, Bartłomiej Nowakowski, Zuzanna Klóska, Mateusz Czarnecki, Mateusz Trojanowski, Marcin Adamczyk, Zuzanna Kamińska, Mateusz Kozdra, Jakub Jaguś, Łukasz Kozak, Kewin Jagodziński, Igor Wikiera, Wanesa Rompczyk, Marta Kosiba, Wiktoria Błauciak, Bartłomiej Kołodziejski, Julia Dober, Rafał Czaja, Stanisław Fidler. [[reklama]]
Kategoria "Beniamin" - uczniowie klas piątych i szóstych: Paweł Józefko, Wojciech Malinowski, Jędrzej Tlock, Adam Augustynowicz, Oliwia Beker, Natalia Jagodzińska, Weronika Szuleka, Partycja Trojanowska, Jakub Roggenbuck, Klaudiusz Barabasz, Artur Natoniewski, Vanesa Lloquanaj – Guzek, Patrycja Thomas, Wiktoria Francuzik. Każdy uczestnik w dniu konkursu otrzymał kolorowy breloczek – układankę przestrzenną, zaś najlepszych „Kangurków” z naszej szkoły poznamy za około dwa miesiące!
Komentarze