Dzisiaj, piątek 28 listopada, odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej Złotowa kadencji 2014-2018
Podczas sesji radni złożyli ślubowanie oraz wybrali przewodniczącego. Kandydat był jeden - Krzysztof Żelichowski z klubu Zadbajmy o Złotów. W tajnym głosowaniu głosy oddało na niego dwanaście osób. Dwóch radnych wstrzymało się od głosu, jedna osoba nie uczestniczyła w obradach.
Krzysztof Żelichowski na stanowisku przewodniczącego zastąpił Stanisława Pikulika.
Łukasz Opłatek
[[reklama]]
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze