Reklama

Krzysztof Żelichowski nowym przewodniczącym rady

28/11/2014 00:00
Dzisiaj, piątek 28 listopada, odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej Złotowa kadencji 2014-2018

Podczas sesji radni złożyli ślubowanie oraz wybrali przewodniczącego. Kandydat był jeden - Krzysztof  Żelichowski z klubu Zadbajmy o Złotów. W tajnym głosowaniu głosy oddało na niego dwanaście osób. Dwóch radnych wstrzymało się od głosu, jedna osoba nie uczestniczyła w obradach.

Krzysztof Żelichowski na stanowisku przewodniczącego zastąpił Stanisława Pikulika.

Łukasz Opłatek

[[reklama]]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama