Kierowników oddziałów powołuje i odwołuje prezes KRUSu. W Złotowie szefem zostanie Zbigniew Bamberski. Pracę na tym stanowisku rozpocznie 1 sierpnia, o czym informuje dyrektor oddziału regionalnego w Poznaniu Adam Minkowski.
Przypomnijmy, że w latach 2007-2013 Zbigniew Bamberski kierował I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie.
W KRUSie Zbigniew Bamberski zajmie miejsce Anny Nowaczewskiej, która placówką terenową w Złotowie kierowała od 2005 roku. Była szefowa oddziału odwołana została 22 czerwca 2016 roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"Dobra zmiana" dotarła do Złotowa. To smutne. Kobieta, matka trójki dzieci, z wykształcenia ekonomistka, świetnie znająca się na swojej pracy zostaje odwołana. PIS, który tak bardzo podkreśla swoje przywiązanie do Kościoła, nie liczy się z ludźmi. Wszędzie upycha swoich - według zasady bierny, mierny, ale wierny.
Panie Zbigniewa życzę powodzenia na nowym stanowisku Życzy słuchacz z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Dzięki Pana innym pozytywnym spojrzeniu na matematykę udało mi się zdobyć wykształcenie średnie. Pozdrawiam
Byłeś tym co się poryczał i pobiegł do mamy, bo nie miał dyscypliny? Takie czasy, gdy obrywa nauczyciel, a nie uczeń. Dramat! Nieporozumienie to jest, że nie miał kolejnej kadencji na dyrektora.
To jest jakieś nieporozumienie i kpina. Wyleciał z Ogólniaka chyba każdy wie za co i został szefem instytucji, o której nie ma pojęcia. Takie rzeczy tylko w Złotowie. Dramat.
można wiedzieć za co ? Zaczął uczyć teraz u syna w liceum i nie robi najlepszego wrażenia...
Gratulacje! Był wspaniałym Dyrektorem wspierającym uczniów i najlepszym nauczycielem matematyki! Życzę powodzenia na nowym stanowisku.
Taa, siedzą w domu i nie robią nic,bo przecież dzieci od początku są samodzielne a wszystko inne robi się samo , ale jak taki jeden ma zostać w domu "żeby sobie posiedzieć "to wtedy problem bo Ja przecież wróciłem zmęczony po pracy...
To bardzo dobra wiadomość.Nowy Dyrektor nareszcie zrobi porzadek z tymi rentami dla "chorych na kręgosłup" rolniczek,które wogóle nigdy w polu nie pracowały a tylko w domu siedziały,z dziećmi...
"Dobra zmiana" dotarła do Złotowa. To smutne. Kobieta, matka trójki dzieci, z wykształcenia ekonomistka, świetnie znająca się na swojej pracy zostaje odwołana. PIS, który tak bardzo podkreśla swoje przywiązanie do Kościoła, nie liczy się z ludźmi. Wszędzie upycha swoich - według zasady bierny, mierny, ale wierny.
Panie Zbigniewa życzę powodzenia na nowym stanowisku Życzy słuchacz z Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Dzięki Pana innym pozytywnym spojrzeniu na matematykę udało mi się zdobyć wykształcenie średnie. Pozdrawiam
Byłeś tym co się poryczał i pobiegł do mamy, bo nie miał dyscypliny? Takie czasy, gdy obrywa nauczyciel, a nie uczeń. Dramat! Nieporozumienie to jest, że nie miał kolejnej kadencji na dyrektora.